Monster High Venus McFlytrap Party Ghouls Doll Review || Recenzja Lalki

Knowing how much I like Venus McFlytrap, it’s no surprise that this new Monster High doll from the Party Ghouls line caught my attention. I wanted to get this doll from the moment I learned about her being released and I patiently waited until she was available in the stores in Geneva. Unfortunately, just like in the case of Electrified Twyla, every single doll I could find had wonky eyes. When I realized that so many dolls were faulty, I became too afraid to order online and I kept looking in stores. Months passed by and I continued my search until the dolls disappeared from the stores. Then I decided to take the risk and order one online but it turned out that the dolls got sold out online as well. I was lucky enough to finally find that Venus doll in an online store in Poland and I placed an order there. I even tried to order two Venus dolls as they were quite cheap and I wanted a second one to customize but the store had only one left in stock. It seems like I got the last Party Ghouls Venus doll in Poland and it makes her so much more special to me.

Monster High Party Ghouls doll line features three dolls: Venus McFlytrap, Abbey Bominable and Rochelle Goyle, and as you can see on the picture below, I got all of them. It all started with Venus, obviously, then I got Abbey because she looked so cool too, and last but not least, I got Rochelle to complete this mini-collection. I can already tell you that these three dolls are really amazing and I highly recommend getting them.

Venus McFlytrap from the Party Ghouls line is definitely my favorite Monster High doll out of those released recently. She is absolutely gorgeous! Venus is not only beautiful but also fully articulated, well-made and comes with many accessories. She has a pretty face, wonderful long hair and a cute outfit. She also has extra flowers that you can use to decorate her outfit (I show you how to do it in my YouTube review of Venus). Overall, in a world of poorly-made non-articulated dolls, she is without a doubt a doll worth getting.

***

Jeśli wiesz jak bardzo lubię Venus McFlytrap, z pewnością nie zaskoczyło Cię moje zainteresowanie nową lalką tej postaci z linii Monster High Upiorna Impreza. Lalka trafiła na moja Listę Życzeń jak tylko zobaczyłam jej zdjęcia promocyjne i od tego momentu cierpliwie czekałam, aż pojawi się w sklepach. Niestety, podobnie jak w przypadku Twyli z linii Zelektryzowani, wszystkie lalki, które znalazłam w Genewie miały krzywo pomalowane oczy. Wiedząc, że tyle wadliwych lalek trafiło do sprzedaży, nie zdecydowałam się podjecie ryzyka i złożenie zamówienia online, i postanowiłam dalej szukać w sklepach. Poszukiwania trwały kilka miesięcy i niestety zakończyły się niepowodzeniem, a w międzyczasie lalki zniknęły ze sklepów. Wtedy dopiero postanowiłam kupić ją przez Internet, ale ku mojemu zaskoczeniu lalki zostały wyprzedane także w sklepach internetowych. Na szczęście ostatecznie udało mi się znaleźć sklep w Polsce, który jeszcze miał w swojej ofercie Venus, wiec od razu ją zamówiłam. Próbowałam nawet zamówić dwa egzemplarze tej lalki, bo cena była dość niska, a ja chciałam przerobić drugą lalkę na OOAK, ale niestety sklep posiadał tylko jedną sztukę. Poczułam się jakbym kupiła ostatnią Venus w Polsce, co sprawiło, że lalka nabrała w moich oczach jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

W ramach linii lalek Monster High Upiorna Impreza wydane zostały trzy lalki: Venus McFlytrap, Abbey Bominable i Rochelle Goyle, i jak widać na poniższym zdjęciu, kupiłam je wszystkie. Jak się zapewne domyślasz, zaczęłam od Venus, następnie kupiłam Abbey, która wygląda równie ładnie, a później nabyłam też Rochelle w celu skompletowania mini-kolekcji. Wszystkie trzy lalki są naprawdę fantastyczne i zdecydowanie polecam ich zakup.

Venus McFlytrap z linii Upiorna Impreza to z pewnością jedna z moich ulubionych lalek Monster High wydanych w ostatnim czasie. Ta lalka jest po prostu wspaniała! Venus jest nie tylko przepiękna, ale ma też w pełni ruchome stawy, jest porządnie wykonana i posiada liczne akcesoria. Lalka ma śliczną twarz, niesamowite długie włosy i uroczy strój. Do lalki dołączone zostały różowe kwiatki, które można użyć do ozdobienia jej stroju (możesz dokładnie zobaczyć jak to wygląda w mojej recenzji lalki na YouTubie). Podsumowując, jestem przekonana, że warto kupić tę lalkę i ogromnie się cieszę, że do mojej kolekcji dołączyła kolejna Venus.

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Don’t forget to check out my review of Venus on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Venus na moim kanale YouTube:

*All Amazon links are affiliate links which means that if you go through that link and make a purchase, I will get a small commission, so it’s a win-win for both of us : )

No Comments

Leave a Reply