Disney Descendants Ally Jewel-bilee Doll Review || Recenzja lalki


Just look at this cutie! Disney Descendants Ally looks adorable in her Jewel-bilee outfit, doesn’t she? I hesitated for a moment when I was ordering Jewel-bilee dolls online and I am so glad that in the end I decided to get all three of them: Mal, Evie and Ally. As mentioned in my review of Mal, they all look look wonderful and make a great set.

Ally is the daughter of Alice and she is a student at Auradon Prep. So far she only appeared in the YouTube series Disney Descendants: Wicked World and has yet to be shown in one of the live-action movies. Hasbro has released three dolls of Ally to date in the following lines: signature doll, Neon Lights Ball and Jewel-bilee. The first two dolls did not speak to me but the third one really caught my eye when I was looking at her online and she turned out be even nicer when I saw her in person.

Jewel-bilee Ally is a very pretty doll which is fully articulated and well-made. She is wearing a beautiful blue dress with a lot of ruffles and a dark blue jewel on her arm. She has a lot of accessories: a white mask, a purple rose headband, a black bracelet with blue roses on it and a purple rose handbag. I like that the doll’s color scheme is a clear reference to Ally’s mother, Alice in Wonderland, who is traditionally portrayed wearing a blue dress. I am very happy with this doll and I look forward to getting more Descendants dolls in the future. I am expecting some new dolls to be released in time for the next live-action movie Descendants 3 and I cannot wait to see them!

***

Tylko popatrz na tę ślicznotkę! Ally z serii Disney Następcy wygląda przeuroczo w stroju z serii Jewel-bilee (Klejnoteusz). Muszę przyznać, że przez moment wahałam się zamawiając lalki z tej serii w sklepie online i ogromnie się cieszę, że jednak zdecydowałam się kupić wszystkie trzy: Mal, Evie i Ally. Jak już wspominałam w recenzji Mal, każda z lalek wygląda wspaniale, a wszystkie razem tworzą świetny zestaw.

Ally jest córką Alicji w Krainie Czarów i uczennicą w Auradonie. Jak dotąd ta postać pojawiła się jedynie w miniserialu Następcy: Świat Potępionych na YouTubie, ale mam nadzieję, że zobaczymy ją też w jednym z filmów pełnometrażowych. Hasbro do tej pory wydało trzy lalki Ally w następujących seriach: lalka podstawowa, Neon Lights Ball (Neonowy Bal) i Jewel-bilee (Klejnoteusz). Te dwie pierwsze lalki nie przekonały mnie do siebie, ale trzecia zwróciła na siebie moją uwagę, kiedy oglądałam lalki online i później okazała się być jeszcze bardziej urodziwa w rzeczywistości.

Ally z serii Jewel-bilee to ładna lalka, która ponadto jest w pełni ruchoma i dobrze wykonana. Lalka ubrana jest w piękną niebieską sukienkę z falbanami oraz granatowym klejnotem. Ally posiada liczne akcesoria: białą maskę, opaskę z fioletowymi różami, czarną bransoletkę z niebieskimi różami oraz fioletową torebkę w kształcie róży.  Podoba mi się, że wybór błękitu jako koloru przewodniego stroju Ally to wyraźne nawiązanie do jej matki Alicji, która zazwyczaj przedstawiana jest ubrana w niebieską sukienkę. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej lalki i jestem przekonana, że w przyszłości więcej lalek Następców znajdzie się w mojej kolekcji. Zapewne dużo nowych lalek zostanie wydanych w związku z premierą kolejnego filmu Disney Następcy 3 i już nie mogę się doczekać, aż je zobaczę!

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Ally on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Ally na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply