Barbie Fashionistas #63 Platinium Pop Doll Review || Platynowa Piękność

Every new line of Barbie Fashionistas amazes me more and more. I find myself getting more and more dolls as they all look simply fabulous. Barbie Fashionistas # 63 was on my wishlist for a long time and I was really determined to get her because she was one of my favorites. I looked for her in stores in Switzerland, France, Poland and Germany and she was nowhere to be found. I’ve seen all the other dolls from this line except for her and I have no idea why she was not available in stores (I find it had to believe that only this one was sold out). Finally, I ordered her online on Amazon and fortunately she arrived in great condition.

Barbie Fashionistas # 63 Platinium Pop looks gorgeous. She has a wonderful curvy body, which I am a big fan of. She has a beautiful face, green eyes and nude lips, and long platinum blonde hair. She is wearing a dark blue dress with icons on it and red heels. I must admit that I am not very fond of her dress and I am definitely going to change her outfit and make her look even more spectacular.

I love that nowadays Barbies come in so many different colors, shapes, sizes and fashions. I agree with the doll designers that beauty does not come in one standard size or color, and I am glad that the dolls can be used to convey that message to children. The Fashionistas dolls are really different one from the other and it makes collecting them quite fascinating. When I look at them altogether, they create such an interesting group of individuals. With such variety, the play possibilities are endless.

***

Każda kolejna linia lalek Barbie Fashionistas podoba mi się bardziej od poprzedniej. Lalki wyglądają tak pięknie, że zupełnie przestałam się ograniczać i po prostu kupuję ich coraz więcej i więcej. Barbie Fashionistas # 63 znajdowała się na mojej liście życzeń już od dłuższego czasu i bardzo zależało mi na tym, żeby ją kupić, bo była jedną z moich ulubienic z tej linii. Szukałam jej w sklepach w Szwajcarii, Francji, Polsce i w Niemczech, jednakże nigdzie nie mogłam jej znaleźć, w przeciwieństwie do wszystkich pozostałych lalek z tej linii, które z łatwością można było nabyć w sklepach. Nie mam pojęcia, dlaczego # 63 była jedyną lalką, która nigdzie nie była dostępna, bo nie sądzę, że była wszędzie wyprzedana. Ostatecznie, pomimo obaw o jakość makijażu, kupiłam ją online na Amazonie i na szczęście trafiła mi się lalka w świetnym stanie.

Barbie Fashionistas # 63 wygląda przepięknie. Lalka ma fantastyczne krągłe ciało, piękną twarz, zielone oczy i długie włosy w kolorze platynowego blondu.  Barbie nosi srebrne kolczyki, granatową sukienkę oraz czerwone szpilki. Muszę przyznać, że ta sukienka niezbyt mi się podoba i jestem przekonana, że po zmianie stroju lalka będzie wyglądać jeszcze ładniej.

Bardzo podoba mi się to, że obecnie można kupić lalki Barbie w tak wielu różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i strojach. Podobnie jak projektanci lalek, ja też uważam, że piękno nie ma jednego, standardowego rozmiaru czy koloru i cieszę się, że za pomocą lalek można przekazać dzieciom informację, że jest tak wiele definicji piękna. Lalki z serii Fashionistas znacząco różnią się od siebie, co sprawia, że kolekcjonowanie ich staje się fascynującą przygodą. Kiedy patrzę na moje Barbie Fashionistas stojące obok siebie na półce, to widzę niesamowicie interesującą grupę postaci, i w mojej ocenie to właśnie ta różnorodność sprawia, że możliwości zabaw z nimi się nie kończą.

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Barbie on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Barbie na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply