Happy New Year 2018 || Szczęśliwego Nowego Roku 2018

Happy New Year! I hope you had amazing holidays just like me! For the past two weeks I’ve been in Poland where I spent Christmas and New Year’s Eve with my family and friends. It was a truly magical time full of love and happiness that made me feel so energized and hopeful for the future.

As I look back, I see that 2017 was a wonderful year full of new experiences, challenges and achievements. When it comes to blogging and my social media presence, I am glad that this year I launched the new website for my blog www.margaretann.pl, improved my activity on Youtube, Facebook, Twitter and Instagram, and started new accounts on Snapchat, Pinterest and Patreon. I intend to continue making them better and better this year too.

I have a few plans for 2018 which include broadening the range of topics covered on the blog. I’ve noticed that my posts about traveling and family were interesting to you and therefore I would like share with you my life outside of collecting dolls as well. To be clear, my passion for dolls will still be a priority on my blog but I am planning on writing about my other hobbies like cooking asian food or working out at home too. I am so excited to start something new in 2018 and I hope you will like it! I am also working on a special project and I cannot wait to tell you all about it once it’s ready!

I wish you all the best in 2018! : )

***

Szczęśliwego Nowego Roku! Mam nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia były dla Ciebie równie udane jak moje. Ostatnie dwa tygodnie byłam w Polsce, gdzie spędziłam Święta oraz Nowy Rok razem z rodziną i przyjaciółmi. To był prawdziwie magiczny czas pełen miłości i radości, który pozwolił mi naładować baterie pozytywną energią na najbliższe miesiące.

Spoglądając na miniony rok, uśmiecham się na myśl o tym jak wiele niesamowitych wydarzeń miało miejsce w moim życiu w 2017 roku. Jeśli chodzi o blogowanie i moją obecność w mediach społecznościowych, jestem bardzo zadowolona, że ruszyła moja nowa strona www.margaretann.pl, że ulepszyłam jakość filmików na Youtubie oraz moich postów na Facebooku, Twitterze i Instagramie, a także utworzyłam nowe konta na Snapczacie, Pintereście i Patreonie. Zamierzam też nieprzerwanie je udoskonalać w tym roku.

Moje plany na 2018 rok obejmują między innymi poszerzenie zakresu tematów poruszanych na blogu. Zauważyłam, że moje posty o podróżach czy rodzinie wzbudziły zainteresowanie i dlatego zamierzam opowiedzieć Ci więcej o moim życiu poza kolekcjonowaniem lalek. Oczywiście moje lalkowe hobby wciąż będzie priorytetem na blogu, jednakże będę też pisać o moich innych zainteresowaniach jak na przykład gotowanie dań kuchni azjatyckiej czy uprawianie fitnessu w domu. Jestem bardzo podekscytowana nowymi wyzwaniami, które niesie ze sobą 2018 rok i mam nadzieję, że spodobają Ci się nowości na blogu! Pracuję też nad specjalnym projektem i już nie mogę się doczekać aż będzie na tyle gotowy, bym mogła Ci o nim opowiedzieć!

Wszystkiego najlepszego w 2018 roku! : )

 

2 Comments

 • Reply
  Artur
  6 January 2018 at 18:11

  Życzę, aby prowadzenie tego bloga było dla Pani źródłem ogromnej radości oraz wielu sukcesów. Ponadto liczę, że Pani wspaniała kolekcja lalek będzie się stale wzbogacać o nowe perełki, których recenzje i zdjęcia będą (jak zawsze) cieszyć teraźniejszych i przyszłych fanów bloga ?

  • Reply
   Margaret Ann
   8 January 2018 at 11:33

   Dziękuję bardzo za miłe życzenia! Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Leave a Reply