Disney Descendants Evie Signature Doll Review || Recenzja Lalki Następcy Evie

Another year, another Evie! Christmas sales allowed me to add another Evie doll to my collection and I couldn’t be happier. Even though it is my fourth Evie after Disney Store Exclusive, Evie’s Wicked Fashions and Neon Lights Ball ones, this is actually the very first doll of this character that was ever released. As I got her on sale as an extra Evie, I am planning on playing with her more than with the others and also on possibly changing her appearance a bit. I haven’t decided yet whether I will only change her clothes or maybe reroot her hair as well but whatever happens, I will share the end result with you.

Evie Signature doll seems basic from the perspective of all the other dolls that were released after her, and I believe that it’s excatly how it’s supposed to be. She has long blue and black hair, brown eyes and pink lips, and she is wearing a blue jacket, colourful skirt, cool black and white leggings, and black boots, which is her signature look from the first Descendants movie. Seeing her reminded me of the first time I watched the movie when it premiered in 2015 and it made me feel quite nostalgic. We are now starting a third year with Descendants and I am excited to see what will happen with them. I loved both movies and the Wicked World series, and I also liked the dolls a lot. Unfortunately the new dolls are not available in Switzerland at all so the only way for me to get them is ordering online. I actually just ordered Mal doll from Descendants 2 line from Amazon and I will review her as soon as she arrives (stay tuned!).

***

Nowy rok, nowa Evie! Dzięki świątecznym wyprzedażom udało mi się nabyć kolejną lalkę Evie i jestem z tego bardzo zadowolona. Jest to moja czwarta lalka tej postaci (pozostałe to lalki z serii Disney Store Exclusive, Evie’s Wicked Fashions i Neonowy Bal), ale tak naprawdę jest to pierwsza lalka Evie, która została wydana przez Hasbro. Jako że kupiłam ją na przecenie jako dodatkowy egzemplarz w mojej kolekcji, zamierzam pobawić się nią bardziej niż innymi i zmienić nieco jej wygląd. Jeszcze nie zdecydowałam czy tylko zmienię jej strój czy może również wykonam reroot włosów, ale niezależnie od tego, co ostatecznie zrobię, z pewnością Ci o tym opowiem.

Podstawowa lalka Evie wydaje się wyglądać dość zwyczajnie w porównaniu do wszystkich innych lalek, które zostały wydane po niej i moim zdaniem tak właśnie powinno być. Lalka ma długie niebiesko-czarne włosy, brązowe oczy i różowe usta, i ma na sobie niebieską kurtkę, kolorową spódniczkę, świetne czarno-białe legginsy i czarne botki. Jest to jej podstawowy strój z pierwszego filmu Następcy, który miał premierę latem 2015. Patrząc na tę lalkę, przypomniałam sobie pierwszy raz, kiedy obejrzałam Następców, i zeskoczyło mnie, że minęły już ponad dwa lata od tego momentu! Teraz zaczynamy trzeci rok z Następcami i jestem bardzo ciekawa, jak potoczą się losy tej marki w najbliższym czasie. Jeśli o mnie chodzi, zarówno filmy jak i animowana seria Następcy: Świat Potępionych bardzo mi się podobały. Jestem też fanką lalek z tej serii i żałuję, że nowe modele nie są w ogóle dostępne w Szwajcarii. Na szczęście jest Amazon, gdzie niedawno zamówiłam lalkę Mal z serii Następcy 2 (zrecenzuję ją jak tylko dotrze!).

 

Inside the box… || W pudełku…

 

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Evie on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Evie na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply