Review # 106 DC Comics Wonder Woman Diana Prince & Hidden Sword Doll || Recenzja # 106 Lalka DC Comics Wonder Woman Diana Prince i Ukryty Miecz

I was in love with Wonder Woman played by Gal Gadot from the first time I watched Batman v Superman: Dawn of Justice and I was looking forward to seeing the entire movie dedicated to this amazing character. A few days ago I finally had a chance to see the Wonder Woman movie and I absolutely loved it. I am obsessed with the Amazons, especially the fierce General Antiope, and I am glad that I recently ordered online the Wonder Woman Barbie Collector dolls of Hippolyta and Antiope.

This year, in time for the movie premiere, Mattel released a lot of Wonder Woman dolls. I looked at all of them online and I was immediately drawn to a doll of Diana wearing a blue gown. I already have a Wonder Woman doll wearing her superhero outfit from the Barbie Collector Batman v Superman: Dawn of Justice line and I thought it would be a good idea to get a different looking doll.

DC Comics Wonder Woman Diana Prince & Hidden Sword Doll is gorgeous. The doll resembles the actress Gal Gadot very well and I like her muscular body a lot. The blue gown looks fabulous on her and to me it is great that she is wearing her combat knee-high boots with it. Diana comes with her iconic sword and when the sword is hidden on her back it looks exactly like in the movie. This doll is considered to be a budget doll but I do not feel like it is the case as the doll is very well made and it is fully articulated. I highly recommend getting her and I am looking forward to getting more dolls from the Wonder Woman line!

***

Od momentu kiedy zobaczyłam Gal Gadot jako Wonder Woman w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, zakochałam się zarówno w aktorce jak i w granej przez nią postaci. Silna, piękna i nieustraszona superbohaterka zasługiwała na film poświęcony tylko jej osobie i na szczęście nie trzeba było na niego długo czekać. Kilka dni temu zobaczyłam po raz pierwszy Wonder Woman i ogromnie mi się ten film podobał. Amazonki były fantastyczne, w szczególności Antiope, i bardzo się cieszę, że niedawno zamówiłam online kolekcjonerskie lalki Hippolitę i Antiope z serii Wonder Woman Barbie Collector.

W tym roku Mattel wydał kilka różnych lalek Wonder Woman, które pojawiły się w sklepach w tym samym czasie, kiedy film pojawił się w kinach. Jako, że mam już kolekcjonerską lalkę Wonder Woman ubraną w strój superbohaterki z serii Barbie Collector Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, uznałam, że zakup inaczej wyglądającej lalki to dobry pomysł i, po obejrzeniu dostępnych modeli online, zdecydowałam się na zakup lalki ubranej w elegancką suknię.

Lalka DC Comics Wonder Woman Diana Prince i Ukryty Miecz wygląda niesamowicie. Lalka jest bardzo podobna do aktorki Gal Gadot i ma zgrabne, umięśnione ciało. Diana ma na sobie przepiękną niebieską suknię i wysokie złote buty superbohaterki. Księżniczka Amazonek posiada wspaniały miecz, który po schowaniu pod suknią na jej plecach wygląda zupełnie jak w filmie. Lalka zaliczana jest do grona tańszych, ekonomicznych lalek, jednakże w mojej ocenie jest z pewnością pełnowymiarowa, ponieważ jest bardzo dobrze wykonana i posiada pełną ruchomość. Zdecydowanie polecam zakup tej lalki i już nie mogę się doczekać aż kupię więcej lalek z serii Wonder Woman!

 

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Diana on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Diany na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply