Monster High Ghouls Getaway Spectra Vondergeist & Jinafire Long Dolls Review | Egzotyczne Upiorki Recenzja lalek

Hi guys! How are you? It’s summertime and the heatwave is here so vacation is definitely on my mind. That’s why when I looked at all the dolls I still have in their boxes, I immediately knew which ones will be perfect to review. Monster High Ghouls Getaway line was released in 2015 and the dolls started showing up on Amazon and in the stores in the USA in November/December 2015 for the retail price of 14.99 USD. The line includes 5 dolls:  Jane Boolittle, Elissabat, Jinafire Long, Spectra Vondergeist and Meowlody, out of which Jane and Elissabat were Target exclusives in the USA. I already posted  my review of Jane and my review of Elissabat, and I liked them so much that when I saw Jinafire and Spectra on sale in a store, I didn’t think twice. Now I only need Meowlody to complete my collection of Ghouls Getaway dolls : )

Monster High Ghouls Getaway Jinafire Long and Spectra Vondergeist look fantastic in their summer outfits. You can really imagine them spending their vacation at a tropical island and having fun. I am impressed that even though these dolls are considered budget ones, they are fully articulated and very well-made. Their accessories are incredibly detailed from the headpieces to the shoes. Both dolls look so fashionable and I like them a lot but I think that out of the two, Jinafire is my favorite. I am so happy that I added them  to my collection and I highly recommend getting them. At the end of this post you can see a picture of my four Ghouls Getaway dolls together and they are all amazing. I will post some nice photos of them on my Instagram soon too. Which one is your favorite? Elissabat, Jane, Spectra or Jinafire? Let me know in the comments : )

Have a great day!  : )

***

Cześć, jak się masz? Nadeszło lato, a wraz z nim fala upałów, więc coraz częściej marzę o wakacjach. Dlatego właśnie, gdy tylko spojrzałam na lalki, których jeszcze nie rozpakowałam z pudełek, od razu wiedziałam, które z nich idealnie nadają się do zrecenzowania. Linia lalek Monster High Egzotyczne Upiorki została wydana w 2015 roku, a lalki zaczęły pojawiać się na Amazonie i w innych sklepach w USA na przełomie listopada i grudnia 2015 roku w cenie 14.99 USD (ok. 55 PLN). W ramach tej linii wyprodukowano 5 modeli lalek:  Jane Boolittle, Elissabat, Jinafire Long, Spectra Vondergeist i Meowlody, spośród których Jane i Elissabat były lalkami sprzedawanymi jedynie w sklepach sieci Target w USA. Ze względu na to, że te dwie lalki miały charakter ekskluzywny, były też dużo trudniej dostępne w Europie i dlatego, żeby je zdobyć, musiałam je zamówić za oceanem. Jakiś czas temu na moim blogu pojawiła się recenzja Jane i recenzja Elissabat, w których opisałam jak bardzo spodobały mi się te lalki. Kiedy niedawno zobaczyłam Jinafire i Spectrę na przecenie w sklepie, nie wahałam się ani chwili i od razu zdecydowałam się je kupić. Teraz brakuje mi już tylko Meowlody do skompletowania zestawu Egzotycznych Upiorków : )

Jinafire Long i Spectra Vondergeist z serii Egzotyczne Upiorki wyglądają fantastycznie w swoich letnich strojach. Z łatwością można wyobrazić sobie jak świetnie bawią się na tropikalnej wyspie i korzystają z wakacji. Jestem pod wrażeniem tego, że wprawdzie lalki te mają niskobudżetowy charakter, posiadają pełną ruchomość w stawach i są naprawdę dobrze wykonane. Akcesoria lalek są niesamowite od butów aż po opaski na głowach. Obie lalki wyglądają stylowo i bardzo mi się podobają, ale z tych dwóch lalek to Jinafire jest moją ulubienicą. Ogromnie się cieszę, że udało mi się włączyć je do mojej kolekcji i zdecydowanie polecam ich zakup. Pod koniec tego posta możesz też zobaczyć grupowe zdjęcie moich czterech lalek z serii Egzotyczne Upiorki, a niedługo więcej zdjęć pojawi się też na moim Instagramie. Która z lalek najbardziej Ci się podoba? Elissabat, Jane, Spectra czy Jinafire? Daj mi znać w komentarzu : )

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci udanego dnia! 🙂

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Monster High Ghouls Getaway Jinafire & Spectra on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Monster High Egzotyczne Upiorki Jinafire i Spectra na moim kanale YouTube:

 

 

*All Amazon links are affiliate links which means that if you go through that link and make a purchase, I will get a small commission, so it’s a win-win for both of us : )

No Comments

Leave a Reply