WWE Superstars Natalya, Lana & Carmella Dolls Review | Recenzja Lalek

WWE Superstars are incredible athletes and performers who have lots of fans all over the world. These men and women inspire thousands of people to be their best selves every time they step into the ring. I followed the lives of the most popular women wrestlers by watching Total Divas and – even though I am aware of the fact that the show is scripted – I admire that they are so dedicated to their job and they constantly work on improving themselves in every aspect of their lives. It speaks more to me now as I am currently focused on getting back in shape after pregnancy, and I would love to be as fit and muscular as Nikki & Brie Bella or Eva Marie soon. I must admit that just looking at the WWE Superstars dolls displayed in my apartment keeps me motivated and prevents me from forgetting about workouts ; )

Recently I added to my collection three WWE Superstars dolls: Natalya, Lana and Carmella, and I absolutely love them. From the beautiful faces to fantastic muscular bodies, these dolls are truly remarkable. I am impressed with their resemblance to the real Natalya, Lana and Carmella – they really do look alike! The dolls all wear sport outfits but you can easily change their looks using Barbie clothes. They are also fully articulated and they can stand on their own. The quality of these dolls is amazing especially taking into account the fact that they are the same price as the non-articulated Barbie Fashionistas. WWE Superstars are currently one of my favorite doll lines and I wish they were more popular in Europe, and in consequence easier to find and purchase. I would love to get more dolls from this line (especially the gorgeous Charlotte Flair!) and I hope that the WWE Superstars line will continue to expand.

***

WWE Superstars to niesamowici sportowcy i artyści, którzy mogą się poszczycić ogromną ilością fanów na całym świecie. Ci mężczyźni i kobiety inspirują tysiące ludzi do bycia najlepszą wersją siebie każdego dnia, w którym wchodzą na ring. Śledziłam poczynania najbardziej popularnych zapaśniczek w programie “Total Divas” i – pomimo tego, że sceny w serialu są wyreżyserowane – podziwiam to, że wkładają tak wiele zaangażowania w swoją pracę i nieustannie starają się być coraz lepsze w tym, co robią. Teraz przemawia to do mnie dość mocno, bo obecnie jestem skoncentrowana na powrocie do formy po porodzie i chciałabym już niedługo być tak wysportowana jak Nikki & Brie Bella czy Eva Marie. Muszę przyznać, że samo patrzenie na te lalki nie tylko motywuje mnie do ćwiczeń, ale też nie pozwala mi zapomnieć o treningu ; )

Ostatnio do mojej kolekcji dołączyły trzy lalki WWE Superstars: Natalya, Lana i Carmella, które ogromnie mi się podobają. Lalki mają przepiękne twarze i wspaniałe umięśnione ciała, co sprawia, że wyglądają naprawdę niesamowicie. Jestem pod wrażeniem ich podobieństwa do prawdziwych zapaśniczek, bo często odwzorowanie naturalnych rysów twarzy sprawia twórcom lalek wiele trudności. Lalki mają na sobie sportowe stroje, ale łatwo można zmienić ich wygląd używając ubrań lalek Barbie. Natalya, Lana i  Carmella posiadają pełną ruchomość w stawach i potrafią samodzielnie stać (nie potrzebują stojaków). Jakość tych lalek jest świetna, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż sprzedawane są w tej samej cenie co Barbie Fashionistas, które posiadają tylko ograniczoną ruchomość w stawach. WWE Superstars to obecnie jedna z moich ulubionych linii lalek i chciałabym, żeby te lalki były bardziej popularne w Europie, a tym samym łatwiej dostępne. Z przyjemnością kupię więcej lalek z tej linii w przyszłości (w szczególności Charlotte Flair!) i mam nadzieję, że linia WWE Superstars będzie rozwijana i rozszerzana.

 

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Natalya, Lana & Carmella on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Natalii, Lany & Carmelli na moim kanale YouTube:


*All Amazon links are affiliate links which means that if you go through that link and make a purchase, I will get a small commission, so it’s a win-win for both of us : )

2 Comments

 • Reply
  Patrycja
  11 October 2019 at 22:55

  Mam Charlotte Flair i jest to moja pierwsza lalka z tej serii. Jest przecudowna i już chce kupić więcej, tylko oprócz allegro w Polsce ciężko je dostać. Pozdrawiam

  • Reply
   Margaret Ann
   22 October 2019 at 20:33

   Charlotte jest przepiękna! Kupiłam ją i Bailey w TK Maxxie w Toruniu w cenie 59,99 zł za sztukę. Mam nadzieję, że w przyszłości lalki z tej serii będą bardziej dostępne w Polsce. Pozdrawiam! 🙂

  Leave a Reply