Barbie Made to Move Dancer Curvy Doll Review || Lalka Tancerka Krągła Recenzja

Gorgeous face and fabulous body, what more is there to ask for? Just look at Barbie Made to Move Dancer doll. She has a beautiful face, pretty hair and amazingly articulated curvy body. Until now I treated Made to Move Barbie as body donors (for example MTM Blue Top) or body and outfit donors (for example MTM Martial Artist) but MTM Dancer is so pretty that I want to keep her as she is.

Barbie Made to Move Dancer has red and pink hair that look great against her darker complexion. She looks cool in her black and white top (which is actually a two piece), blue jeans and mint sneakers. She also comes with a purple radio. As you can see on the comparison photo below, she has the same incredible articulation as regular MTM Barbies and she has the same body shape as regular curvy Barbies.

I am so excited to see Mattel releasing so many new MTM Barbies with different body shapes and skin colors. With all the new Fashionistas coming out as well, it takes the whole idea of doll diversity to the next level. Now I feel like I can give my Fashionistas bodies that are not only articulated but also come in various shapes and colors! I look forward to seeing what will be the next step for Mattel and I hope that we will see tall and petite MTM dolls soon.

***

Piękna twarz i wspaniałe ciało, czegóż więcej można chcieć od lalki? Popatrz tylko na Barbie Made To Move Tancerkę. Ta lalka na śliczną twarz, ładne włosy oraz fantastyczne, ruchome i krągłe ciało. Do tej pory traktowałam lalki z serii Made To Move jedynie jako dawców ciał (na przykład MTM Niebieski Top) lub dawców ciał i strojów (np. MTM Mistrzyni Sztuk Walki), ale MTM Tancerka jest tak urocza, że nie planuję jej przerabiać.

Barbie Made To Move Tancerka ma czerwono-różowe włosy, które wyglądają rewelacyjnie w połączeniu z jej ciemną karnacją. Lalka wygląda świetnie w czarno-białym topie (który składa się z dwóch osobnych bluzek), niebieskich jeansach i miętowych butach sportowych. Lalka posiada również fioletowy magnetofon. Jak widać na poniższym zdjęciu, lalka obdarzona została taką samą ruchomością jak inne lalki MTM oraz ma taki sam kształt ciała jak standardowe krągłe Barbie.

Bardzo się cieszę, że Mattel zdecydował się na produkcję tylu nowych lalek MTM o różnych kształtach ciała i kolorach skóry. W połączeniu z nowymi  lalkami z serii Fashionistas sprawia to, że idea różnorodności w świecie lalek nabiera nowego wymiaru. Teraz mogę dawać moim Fashionistas ciała, które są nie tylko ruchome, ale też w różnych kształtach i kolorach! Jestem ogromnie ciekawa, co nowego jeszcze pojawi się na rynku i mam nadzieję, że już niedługo dostępne będą drobne i wysokie lalki MTM.

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Barbie Dancer on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Barbie Tancerki na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply