Monster High Abbey Bominable Party Ghouls Doll Review || Recenzja Lalki

In the middle of summer in Geneva the temperatures are rising up to 35 degrees Celsius and it becomes more and more difficult to survive throughout the day without the air-conditioning. In months like this I wish I had freezing powers like Abbey, Elsa or Frost so that I could cool myself down whenever I wanted. This need for cold made me decide to review an Abbey Bominable doll from Monster High Party Ghouls line that was waiting to be opened for a few weeks now. I already showed you Venus McFlytrap from this doll line some time ago and if you read my review or saw it on my YouTube channel, you most probably remember that I absolutely loved this doll (I even bought a second one to customize recently!). Therefore, even before taking Abbey out of the box, I already had high expectations for her.

Monster High Abbey Bominable doll from the Party Ghouls line is a very nice doll. I like her dark makeup a lot, and it reminds me of a pre-reboot Abbey doll from the I Heart Fashion line who had dark blue lips as well. Party Ghouls Abbey has a darker color scheme than usual because of the addition of black to her signature colors: blue, white and purple. Like the other dolls from this line, Abbey is well-made, fully articulated (which I highly appreciate) and comes with many accessories. She also has purple flowers that you can use to decorate her outfit (they are quite small so you need to be careful not to lose them).

This is my first reboot Abbey doll and I like her a lot. She has bigger eyes than the previous dolls of this character (for example this one) and she looks cuter overall. She is definitely different but it doesn’t necessarily mean that she is not as good as the original one. To me both pre-reboot and reboot dolls are great, and I enjoy them all if they are well though-out, properly made and fully articulated. I am glad to have gotten all three dolls from the Party Ghouls line and I will show you some nice photos of them on my Instagram soon, so stay tuned!

***

Obecnie w Genewie temperatury sięgają 35 stopni Celsjusza i funkcjonowanie bez klimatyzacji staje się praktycznie niemożliwe. W takich okolicznościach z pewnością przydałoby się posiadanie umiejętności kriokinezy i kontrolowania lodu jak Abbey, Elsa or Frost, żeby móc się ochłodzić w gorące dni. Ta właśnie potrzeba chłodu skłoniła mnie do zrecenzowania lalki Abbey Bominable z serii Monster High Upiorna Impreza, która znalazła się w mojej kolekcji już jakiś czas temu. Niedawno prezentowałam również lalkę Venus McFlytrap z tej samej serii i jeśli czytałeś/aś moją recenzję lub widziałeś/aś ją na moim kanale YouTube, z pewnością pamiętasz, że ta lalka podbiła moje serce (ostatnio nawet kupiłam kolejny egzemplarz do przebrania i przerobienia!). Jako że Venus tak mnie zachwyciła, podejrzewałam, że Abbey również mi się spodoba.

Abbey Bominable z serii Monster High Upiorna Impreza to bardzo ładna lalka. Jej ciemny makijaż przypomina mi lalkę Abbey z serii Kocham Modę, która także miała ciemnoniebieskie usta. Ogólnie kolorystyka Abbey z serii Upiorna Impreza jest ciemniejsza niż zwykle ze względu na dodanie czerni do jej standardowych kolorów: błękitu, bieli i fioletu. Podobnie jak pozostałe lalki z tej serii, Abbey jest porządnie wykonana, w pełni ruchoma (co mnie ogromnie cieszy) i posiada liczne akcesoria. W zestawie z lalką znajdują się fioletowe kwiatki, za pomocą których można udekorować jej strój (jako że kwiatki są bardzo małe, należy uważać, aby ich nie zgubić).

To moja pierwsza lalka Abbey z tych wydanych po reboocie i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Lalka ma większe oczy niż poprzednie lalki tej postaci (na przykład ta) i wygląda dużo bardziej uroczo. Z pewnością jest inna, ale nie oznacza to, że jest gorsza od wcześniej wydanych lalek. Moim zdaniem zarówno przed rebootem i po reboocie, Mattel wydal wiele świetnych lalek Monster High i jestem zadowolona z tych, które mam i które są dobrze przemyślane, starannie wykonane i posiadają w pełni ruchome stawy. Ciesze się, że kupiłam wszystkie trzy lalki z serii Upiorna Impreza i mam nadzieje, że spodobają Ci się zdjęcia całej trójki, które już niedługo pokażę na moim Instagramie.

 

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Abbey on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Abbey na moim kanale YouTube:

2 Comments

 • Reply
  Sandomia
  1 August 2018 at 23:36

  To jest seria która ma najładniejsze torebki 😀

  • Reply
   Margaret Ann
   8 September 2018 at 12:03

   Tak, te torebki są przeurocze! 🙂

  Leave a Reply