Barbie Fashionistas # 78 Floral Frills Curvy Doll Review || Recenzja lalki

Do you know why I keep buying more and more Barbie Fashionistas? It’s simply because they are so amazing! From four body types, to several skin tones, hair colours and numerous outfits, Barbie Fashionistas continue to amaze me and there’s very little space for complaining. Such a variety of dolls and also the availability of additional fashion packs create infinite play possibilities. What’s more, I heard that the new curvy, tall and petite Made to Move Barbies are supposed to come out soon and I cannot wait to use their bodies for some of my Fashionistas. I am looking forward to seeing the new wave of Fashioniastas which is scheduled to be released this year as well.

If I could use only one word to describe this particular doll, it would definitely be “gorgeous”. First of all, Barbie Fashionistas # 78 has an absolutely beautiful face and I cannot stop admiring her. She has a wonderful curvy body and her color scheme is really nice too. Also, she photographs nicely and taking photos of her was a pleasure – it was one of the quickest and easiest doll photoshoots I’ve ever made as she looked great in every shot. Her outfit is cute overall, although I wasn’t very fond of her shorts and right after the photoshoot I changed them for a skirt. If you want to see how she looks now, make sure you’re following me on my Instagram, as I will be posting there some new pictures of her soon!

***

Czy wiesz dlaczego kupuję coraz więcej lalek z serii Barbie Fashionistas? Po prostu dlatego, że są tak niesamowite! Począwszy od czterech typów ciała, przez liczne kolory skóry i włosów, aż do przeróżnych strojów, Barbie Fashionistas nie przestają mnie zachwycać i trudno jest znaleźć mi w nich coś, na co mogłabym narzekać. Tak duża różnorodność lalek oraz ogromna ilość dodatkowych ubranek i akcesoriów zapewnia nieskończone możliwości zabawy.  Ponadto, doszły mnie słuchy, że nowe krągłe, wysokie i drobne lalki Made to Move mają się niedługo pojawić na rynku i już nie mogę się doczekać, aż będę mogła użyć ich ciałka na potrzeby moich Fashionistas. Niecierpliwie czekam też na kolejną serię Barbie Fashionistas, która również ma być dostępna w sklepach w tym roku.

Gdybym mogła użyć tylko jednego słowa do określenia Barbie Fashioniastas # 78, to z pewnością byłoby “wspaniała”. Ta lalka ma przede wszystkim przepiękną twarz, którą nie jestem w stanie przestać się zachwycać. Ma też fantastyczne krągłe ciało i jej kolorystyka jest bardzo ładna. Ponadto lalka świetnie wychodzi na zdjęciach i robienie jej zdjęć było prawdziwą przyjemnością. To była jedna z najszybszych i najłatwiejszych lalkowych sesji zdjęciowych jakie kiedykolwiek przygotowałam, ponieważ Barbie # 78 wyglądała pięknie na każdym ujęciu. Jej strój jest ogólnie uroczy, jednakże nie przypadły mi do gustu jej szorty i zaraz po zrobieniu zdjęć zmieniłam je na spódnicę. Jeśli chcesz zobaczyć jak lalka wygląda teraz, zapraszam do obserwowania mojego Instagrama, gdzie już niedługo opublikuję nowe zdjęcia tej lalki!

 

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Barbie on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Barbie na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply