Barbie Fashionistas #83 Denim Floral Doll Review || Recenzja Lalki

My obsession with Barbie Fashionistas continues! The new Fashionistas are just too good to pass and I keep buying more and more of them. Recently Mattel released four new Fashionistas with extra outfits: #83, #84, #85 and #86, out of which #83 was my favorite so I decided to get her first (I got #84 and #86 later too). I like the idea of the dolls from this line having more fashions, even if it is just one or two extra items. They are fashionistas after all, aren’t they?

Barbie Fashionistas #83 reminds me of one of my favorites, #49 Double Denim, who went with me on a trip to Norway last year. I fell in love with #83 the moment I saw her online and when she showed up in Manor store in Geneva, I grabbed her immediately. She has an original body type and a classic Barbie look i.e. blue eyes and blonde hair. Her hair is shorter than usual though, and I think that it looks really cool this way. She is wearing a fashionable outfit which consists of a black hat, a gold necklace, a white shirt with a ruffle, grey denim pants with floral accents on the hips, black boots and a burgundy bag. I like the outfit she comes in a lot (I would definitely wear it myself!) but I am not very fond of her additional blue and red dress with a plaid print and ruffled hem.

Overall I think that # 83 is a wonderful doll and I enjoy playing with her. She is one of those dolls that are cute and pretty but regardless of that I am buying them because of the outfit, not because of the doll itself. To me the outfit is the star of this set and to be honest, I would’ve bought # 83 only for the outfit even if I didn’t like the doll (however in that case I would’ve waited for a sale). I like when the doll’s fashions are well-thought-out, trendy and also wearable in the real life, and I am glad that Mattel is doing such a great job with making Fashionistas wear so many nice clothes.

***

Moja obsesja na punkcie Barbie Fashionistas wciąż trwa! Nowe lalki z tej serii są tak ładne, że nie mogę się powstrzymać i kupuję ich coraz więcej. Niedawno Mattel wypuścił na rynek cztery nowe lalki Fashionistas z dodatkowymi ubrankami: #83, #84, #85 i #86, spośród których najbardziej urzekła mnie się #83 i to właśnie ją nabyłam jako pierwszą (później kupiłam też #84 i #86). Bardzo podoba mi się pomysł wydawania Barbie Fashionistas w zestawie z ubrankami czy akcesoriami, nawet jeśli jest to tylko jedna lub dwie dodatkowe rzeczy. W końcu są to fashionistki, czyż nie?

Barbie Fashionistas #83 przypomina mi jedną z moich ulubienic, #49 , którą zabrałam na wycieczkę do Norwegii w zeszłym roku.# 83 oczarowała mnie, gdy po raz pierwszy zobaczyłam ją w Internecie i kupiłam ją od razu, gdy tylko pojawiła się w Manorze w Genewie. Ta lalka ma nie tylko oryginalny kształt ciała Barbie, ale także jej klasyczny wygląd tj. niebieskie oczy i włosy w kolorze blond, jednakże jej włosy są krótsze niż zazwyczaj. Wprawdzie przeważnie nie przepadam za krótszymi fryzurami, w tym przypadku uważam, że lalka wygląda świetnie. Barbie ma na sobie modny strój, który składa się z czarnego kapelusza, złotego naszyjnika, białej bluzki z falbaną, szarych dżinsowych spodni z kwiatowymi naszyciami na biodrach, czarnych butów i bordowej torebki. Bardzo podoba mi się to ubranie lalki i sama z przyjemnością bym je ubrała. Z kolei dodatkowa niebiesko-czerwona sukienka w kratę nie przypadła mi do gustu.

Podsumowując, uważam, że Barbie Fashionistas #83 to wspaniała lalki i zabawa nią sprawia mi dużą przyjemność. Lalka sama w sobie jest urocza i bardzo ładna, jednakże muszę przyznać, że należy do tych lalek, które kupuję przede wszystkim ze względu na strój. W mojej ocenie to właśnie ubranie lalki jest najciekawszym elementem zestawu i szczerze mówiąc, kupiłabym # 83 nawet gdyby lalka mi się nie podobała (jednak w takiej sytuacji najprawdopodobniej poczekałabym na wyprzedaż). Lubię, kiedy stroje lalek są dobrze przemyślane, modne, a także nadające się do noszenia w świecie rzeczywistym i dlatego cieszę się, że Mattel dba o to, by lalki z serii Fashionistas wyglądały tak dobrze.

 

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Barbie on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Barbie na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply