Barbie Dreamtopia Curvy Mermaid Doll Review || Krągła Syrenka – Recenzja Lalki

The new Barbie Dreamtopia Curvy Mermaid is without doubt my new favorite Barbie doll. Just hearing the words “curvy” and “mermaid” in one sentence makes me excited! Then I look at her gorgeous pink hair and colourful tail, and I am simply amazed by her beauty.

Curvy Mermaid from the Barbie Dreamtopia line is one of the new 2018 dolls that represent many body types and skin tones, and introduce more variety to the Barbie range of dolls. Barbie Dreamtopia doll line is a playline which mainly constists of simple, budget dolls and dolls having some sort of gimmick or function (like playing music or changing hair color). I believe these dolls are designed for a younger audience and their main purpose is to be played with. Even though I don’t play with the dolls like I did when I was a little girl, I can still enjoy nice dolls like this Curvy Mermaid or Sweetville Princess with light and sound features (I am obsessed with both of them!).

As I mentioned many times before, I love the new diverse selection of Barbie dolls that are currently being released and I happy to see that this diversity is being introduced not only to the Barbie Fashionistas line, but also other Barbie doll lines. I cannot wait to see the new dolls that are coming to the stores this year (I am especially excited to see the curvy Made to Move dolls) and I feel like now is a great time to be a doll collector.

***

Nowa Krągła Syrenka z serii Barbie Dreamtopia to niewątpliwie obecnie jedna z moich ulubionych lalek Barbie. Już samo połączenie słów “krągła” i “syrenka” brzmi fantastycznie i zapowiada coś niesamowitego! Następnie wystarczy tylko spojrzeć na jej piękne różowe włosy i kolorowy rybi ogon, by natychmiast ulec jej urokowi.

Krągła Syrenka jest jedną z nowych lalek wydanych w 2018 roku, które posiadają różne kształty ciał i kolory skóry, i tym samym wprowadzają większą różnorodność do linii lalek Barbie. Barbie Dreamtopia to linia lalek obejmująca przede wszystkim proste, budżetowe lalki oraz lalki posiadające pewne funkcje (np. granie muzyki czy zmiana koloru włosów). Lalki te skierowane są przede wszystkim do młodszych odbiorców i służą głównie do zabawy. Wprawdzie już nie bawię się lalkami tak jak w dzieciństwie, nadal bardzo lubię ładne lalki takie jak Krągła Syrenka czy Księżniczka z Krainy Słodkości (szaleję za tymi dwoma!).

Jak już wielokrotnie wspominałam, jestem wielką fanką Barbie Fashionistas, które obdarzone zostały wieloma kształtami ciała i kolorami skóry, i cieszę się, że ta różnorodność jest obecnie wprowadzana do innych linii lalek. Nie mogę się doczekać aż kolejne lalki pojawią się na rynku w tym roku (w szczególności chciałabym mieć już możliwość kupienia krągłych lalek Made to Move). Cieszę się, że mogę kolekcjonować lalki w dzisiejszych czasach, kiedy tyle się dzieje w świecie lalek!

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Curvy Mermaid on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Krągłej Syrenki na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply