Ever After High Lizzie Hearts Book Party Doll Review || Recenzja lalki

The Ever After High doll that I am showing you today is quite special to me because I found her in Kuala Lumpur, Malaysia, during my dream vacation last year. After bringing her back to Geneva, I kept her in a box for a few months and now I finally decided to unbox her. I told you a bit about my trip here, and at this moment I would like to focus on the doll. Actually, I wanted to get Lizzie Hearts from the Book Party line for a while but I kept putting it off for later, and every time I was ordering something from Amazon I was thinking that I would get her with my next purchase. She was always available, always about the same price, and there were always some dolls I wanted to get before her. It seems that universe decided to take matters into its own hands and steered me in Lizzie’s direction anyway, and I couldn’t be happier because now my Lizzie Hearts mini-collection is finally complete! As you can see on group picture below, I now have all dolls of this character that were ever released. I also have a few extra Lizzie dolls to make some custom dolls of her (in particular I would love to make Lizzie wearing an outfit from the EAH Dragon Games movie).

Lizzie Hearts from the Book Party line is the simplest-looking Lizzie doll out of the five released but she is still a beautiful doll. I like her makeup a lot, especially the gold eyeliner and dark lipstick. Her hair is straight and mainly black with only one red streak, and I wish it was more wavy like on the artwork on the back of the box. Lizzie’s outfit consists of a tube mini-dress, fabulous heels and some accessories: a red headband, a gold necklace and a red handbag (which apparently was supposed to be gold based on the artwork). Overall I think that this Lizzie is pretty and she looks great next to the other four Lizzies in my collection (signature Lizzie, Spring Unsprung, Way Too Wonderland and Tri-Castle-On ones).

***

Dzisiaj chciałabym Ci pokazać lalkę, która jest dla mnie dość wyjątkowa ponieważ kupiłam ją podczas mojej podróży poślubnej. Udało mi się ją znaleźć w Kuala Lumpur w Malezji podczas zeszłorocznych wakacji i przez ostatnie pół roku trzymałam ją w pudełku. O moich wymarzonych wakacjach już Ci trochę opowiedziałam tutaj, a teraz chciałabym skupić się na lalce. Muszę przyznać, że chciałam kupić Lizzie Hearts z serii Książkowa Impreza już od dłuższego czasu, jednakże ciągle odkładałam to na później. Za każdym razem, gdy zamawiałam coś na Amazonie, decydowałam, że dołączę Lizzie do następnego zamówienia, a jako że była nieustannie dostępna, wciąż w prawie takiej samej cenie, to zawsze znajdywały się jakieś inne lalki, które chciałam kupić przed nią. Wygląda jednak na to, że Lizzie była mi przeznaczona, bo udało mi się na nią trafić w miejscu, gdzie zupełnie się tego nie spodziewałam! Ogromnie się z tego cieszę, bo teraz moja mini-kolekcja Lizzie Hearts jest nareszcie kompletna. Jak możesz zobaczyć na poniższym zdjęciu, mam teraz wszystkie lalki tej postaci, które zostały do tej pory wydane. Poza tym mam jeszcze kilka dodatkowych egzemplarzy Lizzie, z których planuję zrobić własne wersje lalek (przede wszystkim chciałabym zrobić Lizzie w stroju z filmu EAH Smocze Igrzyska).

Lizzie Hearts z serii Książkowa Impreza wygląda najzwyczajniej sposród wszystkich pięciu lalek Lizzie, ale wciąż jest to prześliczna lalka. Podoba mi się jej makijaż, w szczególności złoty cień do powiek w wewnętrznych kącikach oczu oraz ciemnoczerwona pomadka. Jej włosy są czarne z jednym czerwonym pasemkiem i raczej proste, w przeciwieństwie do obrazka na pudełku, gdzie są pięknie pofalowane. Lizzie ma na sobie krótką, obcisłą sukienkę, czerwoną opaskę, złoty naszyjnik i fantastyczne czerwone buty oraz czerwoną torebkę (która najwyraźniej początkowo miała być złota, jak widać na obrazku na tyle pudełku). Ogólnie uważam, że Lizzie jest bardzo ładna i wygląda świetnie obok pozostałych czterech lalek Lizzie znajdujących się w mojej kolekcji (podstawowa Lizzie, Święto Baśniowiosny, W Krainie Czarów oraz Czartlon).

 

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Lizzie on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Lizzie na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply