Review # 111 Barbie Fashionistas 64 Lovin’ Leopard || Recenzja # 111 Lalka Barbie Fashionistas 64

As mentioned in my previous review of Barbie Fashionistas # 68 Candy Stripes, this year’s line of Fashionistas has definitely stolen my heart. The dolls look so good that I don’t even mind that they are not fully articulated! They are currently starting to show up in stores in Switzerland, so hopefully I will be able to get more of them soon. So far I noticed that it is quite difficult to find # 69 with properly placed eyes and # 60 with evenly cut bangs. I’ve seen many of them already in France and Poland but they all had some defects so I will keep trying to find the perfect ones.

Barbie Fashionistas # 64 is probably my favorite out of the 2017 Fashionistas. Not only she has gorgeous red hair and green eyes (just like me!) but also a fantastic curvy body. Her hair is soft and wavy, and there is no glue in it. She is wearing a very cool black hat, a nice dress with “Girl Power” written on the top and a leopard print on the skirt, and black shoes. I like that the hat stays nicely on her head after removing the plastics. I think it was a great idea to put an empowering message on her outfit and if I had a daughter, I would love to see her playing with this doll. I am a big fan of # 64 and the other Barbie Fashionistas, and I cannot stop playing with them in my free time : )

***

Jak już wspominałam w mojej poprzedniej recenzji lalki Barbie Fashionistas # 68, tegoroczna linia Barbie Fashionistas zdecydowanie skradła moje serce. Lalki wyglądają tak wspaniale, że nawet mi nie przeszkadza to, że nie są w pełni ruchome! Modele z tej linii zaczynają się własnie pojawiać w sklepach w Szwajcarii, wiec mam nadzieję, że niedługo uda mi się zdobyć kolejne modele. Na razie zauważyłam, że dość trudno jest znaleźć #69 z właściwie umiejscowionymi oczami oraz #60 z równo uciętą grzywką. Widziałam już wiele z nich we Francji i w Polsce, ale niestety wszystkie miały jakieś defekty, więc wciąż szukam tych idealnych.

Barbie Fashionistas #64 to najprawdopodobniej moja ulubienica spośród Fashionistas z 2017 roku. # 64 ma nie tylko przepiękne rude włosy i zielone oczy (tak jak ja!), ale również świetne krągłe ciało. Jej włosy są miękkie i pofalowane, i nie ma w nich ani odrobiny kleju. Lalka ma na sobie czarny kapelusz, sukienkę z napisem “Girl Power” na bluzce i z drapieżnym wzorem na spódnicy oraz czarne buty. Jestem bardzo zadowolona, że kapelusz dobrze trzyma się na głowie lalki po obcięciu plastikowych mocowań, bo obawiałam się, że będzie łatwo spadał. Podoba mi się też, że na ubraniu lalki pojawiło się hasło wzmacniające pozycję kobiet na świecie i gdybym miała córkę, cieszyłoby mnie, gdyby bawiła się tą lalką. Jestem zachwycona #64 i innymi Barbie Fashionistas, i z przyjemnością bawię się nimi w wolnym czasie : )

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Barbie # 64 on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Barbie # 64 na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply