Review # 110 Barbie Fashionistas 68 Candy Stripes || Recenzja # 110 Lalka Barbie Fashionistas 68

The 2017 Barbie Fashionistas line is definitely something worth taking a closer look at. I am so impressed with this year’s dolls and I am planning on adding at least 5 of them to my collection, and my favorites are #60, #63, #64, #68, #69. The new dolls have not arrived in stores in Switzerland yet so I went doll hunting in France and I was lucky to find them in Carrefour.  You can imagine how excited I was to see these beauties in person! Unfortunately not all of the dolls I wanted were in stock but I was able to get #64 and #68. I also saw #60 but the doll in a store had messed up bangs and makeup so I decided to keep looking for a perfect one. I cannot wait to get more 2017 Barbie Fashionistas and I hope the new dolls will show up in stores in my area soon.

Barbie Fashionistas # 68 Candy Stripes is a gorgeous doll. She has a unique face mold, striking blue eyes, pink lips and blonde hair that look great against her tanned skin. When I first saw this doll in the box, I thought that she had a tall body but it turned out that she has an original Barbie doll body and she is wearing high heeled shoes that make her look so tall. She also wears a fitted dress with multi-colored horizontal stripes on the bodice and vertical stripes on the skirt, and her only accessory is a white bracelet. I like this doll a lot and I look forward to showing you #64 as well soon so stay tuned!

***

Tegoroczna linia lalek Barbie Fashionistas jest po prostu niesamowita. Jestem pod dużym wrażeniem nowych lalek i planuję dodać co najmniej 5 z nich do mojej kolekcji. Najbardziej podobają mi się lalki o numerach #60, #63, #64, #68 oraz #69. Jako że nowe lalki nie pojawiły się jeszcze w Szwajcarii, postanowiłam poszukać ich we Francji i udało mi się je znaleźć w sklepach sieci Carrefour. Możesz sobie wyobrazić jak bardzo ucieszyłam się na ich widok! Niestety nie wszystkie lalki z nowej linii były dostępne, ale udało mi się kupić #64 i #68. Widziałam też #60 ale lalka miała krzywo uciętą grzywkę i rozmazany makijaż, dlatego zdecydowałam się poczekać z zakupem aż nie znajdę idealnego egzemplarza. Mam nadzieję, że nowe lalki pojawią się w sklepach w mojej okolicy już niedługo, a w międzyczasie będę ich szukać podczas wakacyjnych podróży po świecie.

Barbie Fashionistas # 68 to przepiękna lalka, która ma wyjątkowy kształt twarzy, wyraziste niebieskie oczy, różowe usta i włosy w kolorze blond, które świetnie kontrastują z jej opaloną cerą. Lalka w pudełku wygląda jakby była wysoka, jednakże wbrew pozorom ma oryginalną budowę ciała, a wydaje się być wyższa od standardowej Barbie ponieważ ma na sobie buty na bardzo wysokim obcasie. #68 ubrana jest w dopasowaną sukienkę w kolorowe paski i ma białą bransoletkę na lewej ręce. Lalka bardzo mi się podoba i zdecydowanie należy do  grona moich ulubionych Barbie Fashionistas. Już nie mogę się doczekać, aż pokażę Ci kolejną piękność – #64 – w kolejnym poście!

 

Inside the box… || W pudełku…

…and out of the box! || …i poza pudełkiem!

Check out my review of Barbie #68 on my YouTube channel:

Zapraszam do obejrzenia recenzji Barbie #68 na moim kanale YouTube:

No Comments

Leave a Reply