Review # 10 Once Upon a Zombie Snow White Doll

Once Upon a Zombie dolls are on my wishlist since the very first time I saw them online. Even though my favorite one is Zombie Belle, I recently got a Zombie Snow White doll. Honestly I wasn’t planning on getting her, but I found her on sale for a very good price. She was almost half off because her box was damaged, but I was going to take her out of the box anyway, so I decided to get her.Zombie Snow White is really beautiful and I am very happy that I got her. I didn’t expect her to be so amazing. I absolutely love her face with these big brown crystal eyes and rooted eyelashes. The  stitch coming from her mouth to her cheek is a great detail.Her skin tone is very zombie-like and it looks great with her smokey eye makeup, red lips and black hair. Her dress reminds me of the classical Snow White’s outfit, but this dress was made to look like as if it was damaged (probably when she was coming out her grave?). This doll doesn’t have shoes, but it doesn’t bother me because I feel like somehow it makes sense that Zombie Princesses don’t need shoes.

Zombie Snow White comes with a brush and a stand and I must say that this is a very good doll stand. It is more stable than MH and EAH stands and it holds the doll perfectly.

Inside a box…

….and out of the box!

I am surprised with how much I like this doll. She is really beautiful and well-made. I will be definitely getting more of Once Upon a Zombie dolls in the future!

Here’s my review of Zombie Snow White on my YouTube Channel:

What do you think about OUAZ dolls? Do you like Zombie Belle? Please let me know in the comments!

5 Comments

 • Reply
  Sandomia
  15 July 2015 at 21:24

  Moją ulubioną też jest Bella. Przybij pionę 😀
  Śnieżki bardzo nie lubię, więc chyba bym się nie skusiła na zakup jej, jednakże w wersji zombiaczej prezentuje się lepiej niż w oryginalnej księżniczkowej wersji.

  Ile dałaś za tą lalkę (tak w przeliczniku na złotówki)? Ostatnio spotkałam się z tymi lalkami za ok 80 zł ale bez pudełka i nie wiem w jakim stanie, bo gość sprzedawał hurtem.
  Są jeszcze na Amazonie za 25 dolców, ale nie wiem jak z przesyłką do polski. Tam to nie mam konta. Może Ty się orientujesz?

  PS. drobnym drukiem: Nie sądziłam, że masz taki słodki głosik, heheh

  • Reply
   @margaretann
   17 July 2015 at 19:41

   Hehe Bella jest najlepsza! 🙂
   Za Śnieżkę dałam ok 50 zł. Muszę przyznać, że nie byłam do niej przekonana na początku, ale po rozpakowaniu się totalnie zakochałam 🙂 Teraz się nie mogę doczekać aż zdobędę więcej lalek OUAZ!
   Jeśli chodzi o Amazona, to gdy kupujesz bezpośrednio od Amazona (adnotacja "sold by Amazona" lub "sold by X and fulfilled by Amazon") cena przesyłki do Polski to ok 25 USD za jeden przedmiot, ale gdy jest to inny sprzedawca, to cena przesyłki może być ok 90 USD.

  • Reply
   Sandomia
   17 July 2015 at 20:15

   O matko, to się w ogóle nie opłąca, bo przesyłka droższa od samej lalki. Chciałam nawet tam kupić Lizzie z EAH nie redycjonowaną po angielsku, bo po niemiecku (chodź kocham ten język) nie uśmiecha mi się, bo znam parę słów zaledwie.

  • Reply
   @margaretann
   18 July 2015 at 22:48

   W Szwajcarii lalki kosztują przeważnie 39.90 CHF (~160zł), czyli mniej więcej za tyle samo, co 1 lalka z Amazona z przesyłką 19.90 + 25 USD (~ 170 zł) 😉 Przy zakupie 2 lalek i łącznej wysyłce zamówienie na Amazonie wychodzi mi taniej niż kupowanie tutaj w sklepie, a poza tym nie muszę czekać, aż lalki w ogóle się pojawią w sklepach.
   Jeśli chodzi o kupowanie lalek w Europie, to całkiem fajny jest sklep: http://www.bentzentoys.co.uk/ Przesyłka z UK kosztuje 15 funtów niezależnie od ilości przedmiotów 😉

  • Reply
   Sandomia
   18 July 2015 at 23:26

   Dzięki za linka. Na chwilę obecną to bym kupiła stamtąd tylko Bellę, bo już pomału w Polsce pojawiają się Monsterki z BYBY i FdC.
   Trzeba poczekać na jeszcze nowsze serie i odwiedzać tamten sklep.

  Leave a Reply